Biuro księgowe MARONI – poznaj nas!

Jesteśmy biurem rachunkowym zajmującym się świadczeniem kompleksowych działań z zakresu księgowości i rachunkowości. Naszą największą siłą jest zespół doświadczonych księgowych. Od lat prężnie działamy i nieustannie się rozwijamy prowadząc biuro na terenie Starych Babic. Oferta usług księgowo-rachunkowych skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze doświadczenie i profesjonalizm doceniło już wielu Klientów.

Świadczymy usługi na podstawie certyfikatu księgowego nr 20560/2007 wydanego przez Ministra Finansów. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów dlatego jesteśmy ubezpieczeni w firmie PZU S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Ponadto, gwarantujemy pełną poufność uzyskanych informacji oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa powierzonych nam danych.

Wiemy, jak ważna jest zgodność z panującymi zasadami prawnymi dlatego przykładamy olbrzymią wagę do ciągłego monitorowania zachodzących zmian. Ponadto, zależy nam na podnoszeniu jakości usług dlatego nieustannie się doszkalamy i rozwijamy.

 
Przewiń na górę